Школа
Відеозйомки Відеомонтажу

050-619-99-55
Навчимо робити відео для соцмереж:

Профільні курси

Відеозйомка
Скоро
Практичний курс «Відеозйомка на Квадрокоптері»
Навчися робити цікаве динамічне відео за допомогою дрона. Безпека, керування польотом, технічні прийоми відеозйомки. Перший крок до професійної відеозйомки.
Відеомонтаж

ПРО ВИКЛАДАЧА

Сергій Поліщук

● Професійний режисер з 20-річним досвідом роботи на центральних телеканалах України (1 + 1, Інтер, СТБ, Новий Канал, ТРК "Україна");
● Викладач Києво-Могилянської Академії (магістратура "Журналістика"). Курс "Відеозйомка", "Відеомонтаж", "Теорія і практика виробництва телевізійних новин";
● Автор практичних курсів "Формула Відеозйомки", "Відеомонтаж з Нуля", "Відеомонтаж Pro", "Ведучий-Блогер";
● Автор корпоративних тренінгів для компаній: "PwC Україна", "Vodafone Україна" та інших
5.0

ТОП-6 причин навчатися

В нашій школі

Кваліфікація викладача
Ведучій: професійний режисер з 20-річним досвідом роботи на ТБ: «1+1», «Інтер», ТРК «Україна», «СТБ», «Новий Канал».
Швидкий результат
3 практичних заняття + домашні завдання змінять вашу зйомку назавжди. Зручне розташування школи: Києво-Могилянська Академія (Поділ).
Ґаджети для відеозйомки
Вчимо знімати відео на будь-якому ґаджеті: смартфон, фотоапарат, камера. Також не має значення ваш досвід: новачок, любитель, самоучка.
Технологія навчання
Курс складається з влучної теорії (без "води"), та великої кількості практики на реальних знімальних майданчиках: театральні сцени, спортивні зали, танцювальні та будівельні майданчики
Теми застосування відео
При навчанні ми враховуємо вашу тематику: бізнес, подорожі, хобі, діти...
Бонус
Безкоштовна он-лайн підтримка після завершення курсу: поради і коментарі по вашому відео. Діє пожиттєво для учнів!

РОБОТИ НАШИХ УЧНІВ

Зроби відео за тиждень!

Після закінчення курсів відеозйомки і відеомонтажу наші випускники відразу ж застосовують отримані знання на практиці. Тепер вони знають як зняти відео і розуміють як монтувати відеоролики. Рівень цих сюжетів і відеороликів різноманітний. Але дані матеріали показують, що результати у випускників є.

Курси відеооператорів навчили їх по новому дивитися через об'єктив. А курси відеомонтажу відкрили новий світ в професії режисера.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ

Навчання у нас - це практика!

Курси відеооператорів побудовані на практичних майстер-класах. Учні виконують вправи в умовах реальних зйомок. Тому відразу розуміють всі складнощі і підводні камені, які підстерігають операторів на знімальному майданчику. До того ж така практика дає набагато більше знань і досвіду, ніж будь-які теоретичні викладки.

ЩО НАШІ УЧНІ

Говорять про школу

"Довго шукала професіонала, який навчить відеозйомці і відеомонтажу. Знайшла школу POLO TV при Могилянській школі журналістики. Викладач Сергій Поліщук виявився дійсно професіоналом своєї справи. Доступно і зрозуміло пояснив всі нюанси відеозйомки і подальшого монтажу. З першого заняття ми відразу перейшли до практики, що важливо. Дуже задоволена, що мій шлях відеограф почався саме зі школи POLO TV! Рекомендую. "
Ірина Швець
5.0
ЩО НАШІ УЧНІ
Говорять про школу
"Рекомендую цю школу всім, хто хоче за досить короткий час навчитися якісно знімати і монтувати відео. Курс побудований так, що теорії відводиться мінімум часу (при цьому дається хороша база знань), а основний час приділяється практиці — різним вправам, зйомкам на вулиці, роботі у кадрі. Для мене процес монтажу виявився найцікавішим! Ну і звичайно дуже приємно по закінченні побачити реальні результати — тобто свій власний ролик. "
5.0
Ганна Соловйова
ЩО НАШІ УЧНІ
Говорять про школу
Проходив курси відеозйомки у Сергія Поліщука. Всього за п'ять занять усвідомив, як зробити відеоролик! Група була компактна, викладач приділяв кожному багато часу, пояснюючи як знімати відео. Дуже багато знімали в різних умовах, на вулиці і в приміщеннях, освоювали запис інтерв'ю, а також практику як монтувати відео. Рекомендую ці курси відеозйомки і монтажу всім бажаючим дізнатися як правильно знімати відео!
5.0
Костянтин Самчук
ЩО НАШІ УЧНІ
Говорять про школу
Мені шалено сподобалися курси відеозйомки і монтажу! Я - дівчина, і з технічними параметрами ой як непросто :) Але Сергій - чудовий викладач! Він дуже зрозуміло і терпляче розповідав, як зняти відео. Курси відеомонтажу подані з високою майстерністю! Якби була 2 щабель курсів відеооператорів, я б туди не пішла - побігла :)) Всім рекомендую!
5.0
Юлія Черешня
ПОЧНИ СВОЮ КАР'ЄРУ
Годі чекати! Обери свій курс сьогодні!
050-619-99-55
© 2019 Школа відеовиробництва Сергія Поліщука.
Всі права захищені.
Made on
Tilda