Хочешь створювати динамічні, музичні відеоролики?
Пройди Он-Лайн Курс "Відеомонтаж з Нуля"!
Close

Повний Курс
"Відеозйомка Для Кожного"

050-619-99-55

Розпочати перегляд!

УРОК #1
Зйомка статичного об'єкта. Композиція кадру. Розкадровка.
Плани зйомки.

Домашнє завдання Уроку №1: Розкадрувати статичний об'єкт. Розповісти невеличку історію про людину, яка виконує мінімальну дію: сидить за комп'ютером, готує каву, дитина малює або грає конструктором і т. д. Тобто зняти відео короткими статичними планами, як про це йшлося на уроці.
УРОК #2
Як правильно записувати Інтерв'ю.
Домашнє завдання Уроку №2: Записати інтерв'ю з людиною трьома планами різної крупності. Необхідно задати герою три окремих запитання і кожну відповідь записати планом різної крупності: крупним, середнє-крупним і середнім. Крім того, необхідно записати перебивки, серед яких повинен бути й зворотній план.
УРОК #3
Зйомка рухомих об'єктів.
Домашнє завдання Уроку №3: Розкадрувати рухомий об'єкт. Зняти короткими статичними планами різної крупності історію про людину. Це може бути прогулянка в парку, на дитячому майданчику, або якась домашня робота. Можна піти на виставку і зняти кілька історій. Крім того, спробуйте розкадрувати рухомих пересічних. А також познімайте машини, що їдуть по дорозі.
УРОК #4
Панорами та інші художні прийоми.
Домашнє завдання Уроку №4: Познімати різні види панорам (техніка зйомки показана в уроці). Зробити як можна більше різноманітних планів по всім прийомам, про які ви почули на уроці.
УРОК #5
Зйомка без штативу.

Домашнє завдання Уроку №5: Розкадрувати рухомі або малорухомі об'єкти, які здійснюють будь-які дії. Розповісти історію про дію людини. При цьому необхідно розкадровувати об'єкт. Також можна використовувати панорами та інші рухи камери. Крім того знімаючи з рук (без штативу), необхіднмо записати з людиною лайфове інтерв'ю.

Хочеш створювати динамічні, музичні відеоролики?

Пройди Он-Лайн Курс
"Відеомонтаж з Нуля"
050-619-99-55
© 2019 Школа відеовиробництва Сергія Поліщука.
Всі права захищені.
Укажите куда отправить информацию Курсе
Made on
Tilda