OFFLINE (Київ. Поділ)

Курси

050-619-99-55

ONLINE

Курси

OFFLINE

Тренінги й майстер-класи

Скоро
Практичний курс «Відеозйомка на Квадрокоптері»
Курс складається з двох практичних занять по 4 години (11:00-15:00). Керування, Безпека, Бізнес, Зйомка на Дроні. Як зробити зйомку на вашому дроні професійною.

ПРО ВИКЛАДАЧА

Сергій Поліщук

● Професійний режисер з 20-річним досвідом роботи на центральних телеканалах України (1 + 1, Інтер, СТБ, Новий Канал, ТРК "Україна");
● Викладач Києво-Могилянської Академії (магістратура "Журналістика"). Курс "Відеозйомка", "Відеомонтаж", "Теорія і практика виробництва телевізійних новин";
● Автор практичних курсів "Фомула Відеозйомки", "Відеомонтаж з Нуля", "Відеомонтаж Pro", "Ведучий-Блогер";
● Автор корпоративних тренінгів для компаній: "PwC Україна", "Vodafone Україна" та інших
ЩО НАШІ УЧНІ
Говорять про школу
"Довго шукала професіонала, який навчить відеозйомці і відеомонтажу. Знайшла школу POLO TV при Могилянській школі журналістики. Викладач Сергій Поліщук виявився дійсно професіоналом своєї справи. Доступно і зрозуміло пояснив всі нюанси відеозйомки і подальшого монтажу. З першого заняття ми відразу перейшли до практики, що важливо. Дуже задоволена, що мій шлях відеограф почався саме зі школи POLO TV! Рекомендую. "
5.0
Ірина Швець
ЩО НАШІ УЧНІ
Говорять про школу
"Рекомендую цю школу всім, хто хоче за досить короткий час навчитися якісно знімати і монтувати відео. Курс побудований так, що теорії відводиться мінімум часу (при цьому дається хороша база знань), а основний час приділяється практиці — різним вправам, зйомкам на вулиці, роботі у кадрі. Для мене процес монтажу виявився найцікавішим! Ну і звичайно дуже приємно по закінченні побачити реальні результати — тобто свій власний ролик. "
5.0
Ганна Соловйова
ЩО НАШІ УЧНІ
Говорять про школу
Проходив курси відеозйомки у Сергія Поліщука. Всього за п'ять занять усвідомив, як зробити відеоролик! Група була компактна, викладач приділяв кожному багато часу, пояснюючи як знімати відео. Дуже багато знімали в різних умовах, на вулиці і в приміщеннях, освоювали запис інтерв'ю, а також практику як монтувати відео. Рекомендую ці курси відеозйомки і монтажу всім бажаючим дізнатися як правильно знімати відео!
5.0
Костянтин Самчук
ЩО НАШІ УЧНІ
Говорять про школу
Мені шалено сподобалися курси відеозйомки і монтажу! Я - дівчина, і з технічними параметрами ой як непросто :) Але Сергій - чудовий викладач! Він дуже зрозуміло і терпляче розповідав, як зняти відео. Курси відеомонтажу подані з високою майстерністю! Якби була 2 щабель курсів відеооператорів, я б туди не пішла - побігла :)) Всім рекомендую!
5.0
Юлія Черешня
ПОЧНИ СВОЮ КАР'ЄРУ
Годі чекати! Зареєструйся на найближчий курс вже сьогодні!
050-619-99-55
© 2019 Школа відеовиробництва Сергія Поліщука.
Всі права захищені.
Made on
Tilda